Zmiana rozmiaru i odnawianie obrączek

  • 2017-11-22

W wielu modelach obrączek możliwa jest zmiana rozmiaru, ale nie we wszystkich. Dlatego zachęcamy, aby podjęcie decyzji o ich zakupie  poprzedzone było szczegółowym sprawdzeniem, czy wybrany przez Was  rozmiar faktycznie jest odpowiedni.

W naszej ofercie dostępne są wszystkie rozmiary obrączek, także problemu z doborem tego właściwego być nie powinno. Informację o tym, jak dokonać orientacyjnego pomiaru, można znaleźć tutaj.

Polecamy też zapoznanie się z praktycznymi informacjami, jak sprawdzić, czy wybrany rozmiar biżuterii jest odpowiedni.

Dlaczego uważny dobór rozmiaru jest tak istotny?

Nie każda obrączka może zostać poddana przeróbkom – zależy to od cech konstrukcyjnych biżuterii. Jeżeli obrączki ozdobione są kamieniami szlachetnymi lub ich wzornictwo zostało oparte na połączeniu dwóch i więcej rodzajów metalu, taka zmiana może być niemożliwa. Jeśli obrączki kwalifikują się do zmniejszenia, zabieg ten obejmuje zazwyczaj zmianę o jeden rozmiar z wymienionych w naszej tabeli. Wykonujemy tę usługę bezpłatnie, w ciągu trzech lat od daty zakupu.

Jak przywrócić obrączkom dawny blask?

Z czasem obrączki mogą wymagać odnowienia. Wiele par odbierających biżuterię po takim zabiegu, nie może ukryć wzruszenia – jej odkryty na nowo blask i dawna świetność przywołują piękne wspomnienia. Dlatego odnowienie obrączek może być nie tylko zabiegiem praktycznym, ale i miłym akcentem uświetniającym na przykład rocznicę ślubu.

Zabiegi odnowy obrączek dostosowywane są do ich konstrukcji i ściśle powiązane z technologią, w jakiej zostały wykonane i ozdobione. Należą do nich: rodowanie, satynowanie, polerowanie i piaskowanie.  Z myślą o komforcie naszych Klientów, do trzech lat od daty zakupu oferujemy trzykrotne bezpłatne odświeżanie obrączek.

O tym, jak na co dzień dbać o podtrzymanie piękna obrączek możecie przeczytać w artykule "Jak sprawić, by obrączki były trwałe jak Wasza miłość"

Patronujemy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl